obr


zpět na úvod
kdo jsem
terapie zajímavosti
kontakty

strom


Cesta k rovnováze... 


Osobní rozvoj, šamanská léčba a rituály, práce s podvědomím, přírodní bylinková léčba, tvorba z přírodních materiálů, masáže - léčba energií a dotekem.


Tvorba z přírodních materiálů

 Všechno, co vzniká v mojí dílně, má energii, která je velmi silně spjata se Zemí. Většina materiálů, které jsou použity, jsou přírodní a všechny jsou energeticky čisté. Každý kousek má svůj osobitý příběh, který je podpořen energií místa, kde vzniknul.

Je to místo, které si před lety moje rodina vybrala za svoje bydliště, aniž by tušila, do čeho jde. Až později jsme zjistili, že toto místo má velmi silné léčivé energie, které sice nejsou vždy příjemné, ale o to jsou účinnější. Otevírá rány, které si přejí být zhojeny a urychluje procesy, které se už započaly. Místo má takovou sílu, že nedovolí cokoliv vyrábět, pokud člověk není plně usazen ve svém srdci a není propojen se svou tvořivou silou a intuicí.

  Pokud zatoužíte mít ve své blízkosti nějaký duchovní či ochranný předmět vyrobený se záměrem a na míru, stačí se ozvat :-)tvorba tvorba tvorba tvorba tvorba

tvorba tvorba tvorba tvorba tvorba

tvorba tvorba tvorba tvorba tvorba

tvorba tvorba tvorba tvorba tvorba

tvorba tvorba tvorba tvorba tvorba


Tohle jsou fotky některých mých výtvorů a některé už jsou prodané...

prodejní kousky najdete na eshopu Čarodílny...

Čarodílna na FacebookuCarodilna - tvorba z prirodnich materialu

Tantrické masáže s jiným přístupem...